• 9 - Toys4you.cz
  • 8 - Toys4you.cz
  • LEGO homepage - Toys4you.cz
  • 4 - Toys4you.cz
  • 2 - Toys4you.cz
  • 5 - Toys4you.cz
  • 3 - Toys4you.cz
  • 7 - Toys4you.cz
  • 6 - Toys4you.cz
  • 1 - Toys4you.cz

LEGO® Bugatti Chiron - video

LEGO® VIDIYO™ - Každý se může stát tvůrcem a režisérem hudebních videí na čele s hvězdou L.L.A.M.A (Je vám povědomý? Určitě ano, jeho figurka je součástí balení LEGO® VIDIYO™ 43105 Party Llama BeatBox.)

Důležité:

Novinka - Zásilkovna výdejní místa i dodání na adresu od 1.2.2021 v provozu.

Z nařízení vlády je maloobchodní prodejna uzavřena. Výdejní místo a E-shop je v běžném provozu.


 Za stejné ceny jako v e-shopu nakoupíte v kamenné prodejně na adrese SUPCO, s.r.o. Brněnská 128, 691 23        

 Pohořelice, která je současně výdejním místem internetových objednávek a nově i výdejním místem GEIS point. 

Velice se omlouváme zákazníkům, ale velkoobjemové zboží (např. boby, sáně, skluzavky, domečky) z technických důvodů, nejde zasílat na výdejní místa Geis point.

 

Hračky a hry z celého světa

Nabízíme dětské a kojenecké zboží. Dětský a kojenecký textil, školní a kancelářské potřeby. Prodej online, všechno nabízené zboží skladem. E-shop, Internetový obchod, internetové hračkářství plné hraček pro všechny děti. Hračky pro holky, hračky pro kluky. Hračky pro kojence i batole. Každé děvče, každý kluk i miminko si v našem sortimentu najde hračku nebo hru, která je zaujme. Naše hračky dělají radost dětem.


Nevíte si s nečím rady? Napište nám! Rádi Vám poradíme.

Vzhledem k jednostrannému nepřijatelnému aktu, rozdílných obchodních podmínek pro ČR a okolní státy ze strany dodavatele, musíme bohužel vyřadit sortiment běloruského výrobce Polesie - Wader, který jsme mnoho let dodávali na domácí trh jako výhradní distributor z našeho portfolia a to ke dni 1.8.2017. Velice se Vám vážení zákazníci omlouváme. Za výrazně nižší cenu zboží tohoto výrobce, pokud ho budetu nutně potřebovat koupíte  v Polsku na odkazu:         zde klikni   nebo   zde

S omluvou, přátelským pozdravem a poděkováním za spolupráci pracovníci:

supco.cz, toys4you.cz, wadertoys.cz

Kamenná prodejna, výdejní místo a adresa pro zasílání reklamací je Brněnská ulice 128, Pohořelice, 691 23.

 

 
 

Náš obchod Vám doporučuje

Provozovatel webu, Supco Czech, s.r.o., se sídlem Brněnská 128, 691 23 Pohořelice IČ:081 41 541, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím